Ego Home
Click to order
Оформити замовлення
Total: 
ПІБ*
Телефон*
Email
Промокод
Спосіб доставки
Payment method
Про компанію
EGO HOME — меблі, які говорять про Ваш смак


EGO HOME — це не просто бренд меблів, це результат 16 річного досвіду роботи компанії TOPMEBEL на українському та світовому ринках. Наш шлях почалався у 2005 році, коли наша, ще зовсім маленька компанія, здійснила першу поставку готових меблів з-за кордону. Йшли роки і з маленького імпортера меблів ми виросли до рівня групи компаній, закріпивши за собою провідні позиції та репутацію надійного партнера на українському меблевому ринку.


З роками ми почали краще розуміти як можемо зробити Ваше життя яскравіше, ми навчилися втілювати у помешканні супер комфортне середовище, що буде гармонійно доповнювати Вас.


Саме тому ми заснували EGO HOME - новий бренд меблів, що поєднують в собі бездоганне технічне виконання, комфорт і ергономіку, зберігаючи при цьому свій неповторний характер.


Філісофія EGO HOME
Сучасні технології
В EGO HOME ми постійно шукаємо новітні технологічні рішення для меблів, які зможуть покращити рівень комфорту до вищого рівню
Неповторний характер
Меблі EGO HOME поєднують в собі надзвичайний комфорт і ергономіку, зберігаючи при цьому свій неповторний характер.
Баланс комфорту і дизайну
Наші меблі спроектовані з особливою увагою до індивідуальності і способу життя наших клієнтів, зберігаючи баланс між максимальним комфортом і дизайном
Ми в Instagram
Залишилися питання?
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

*Відправляючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності