Ego Home
Click to order
Оформити замовлення
Total: 
ПІБ*
Телефон*
Email
Промокод
Спосіб доставки
Payment method
Обмін і повернення товару

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти або зробити повернення придбаного товару протягом 14 днів після купівлі за виконання наступних умов: 

  1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інших пошкоджень.
  2. Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.
  3. Збережена цілісність упаковки товару і вся його комплектація.
  4. Збережені ярлики, інструкції та виробничі маркування.
  5. Надано товарний чек, специфікація і / або накладна, квитанція про оплату, що підтверджують факт купівлі товару в нашому інтернет-магазині. Для повернення коштів споживач повинен мати при собі і повернути продавцеві: придбаний товар, чек, накладну, договір, бланк замовлення.
Які товари не можливо повернути

Поверненню не підлягають: уцінені товари, зібрані або пошкоджені після покупки товари, матраци (без упаковки / с порушеною упаковкою або вживані), товари, які виготовлялися або привозилися під індивідуальне замовлення.


Увага! Якщо товар індивідуальний, виготовлений під індивідуальні розміри і / або в певній оббивці, яка була обрана замовником, то даний виріб належить до переліку товарів доповнення №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).